Prečo sa Sylvia rozišla s Brankom?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nedá sa povedať, že by BrankoSylvia boli vo vážnom vzťahu, aj keď bývajú na jednom byte a spávajú spolu. Sylvia začínala mať pocit, že u Branka stráca svoju autoritu práve spoločným sexom a preto sa rozhodla urobiť striktnú čiaru za predchádzajúcim fungovaním ich vzťahu: „Musíme ukončiť tieto veci, predsa spolu bývame. Nemôžeme už spolu spávať, lebo nechcem, aby si sa ku mne takto choval.“ Branka ti síce mierne vzalo, no napokon vo zobral športovo: „Škoda, že sa tak rozhodla, ale svet sa nerúca. Je tu Saša a plno iných báb.“ Prečo sa Sylvia takto rozhodla? Uviedla Brankovi skutočné dôvody alebo na jej city zapôsobil Viktor, ktorý sa tam v to ráno zjavil dobitý?

Deň a noc dnes o 20:00 na PLUS!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka